У НСТУ запустили сайт «Суспільне Крим»

Веб-сайт за адресою crimea.suspilne.media висвітлює події на окупованому півострові, повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Сайт має кілька рубрик: «Новини» (стрічка новин про події в Криму), «Програми» (архів програм власного виробництва каналу «UA: Крим»), «Онлайн» (можливість переглядати онлайн канал «UA: Крим»), «Телепрограма» (каналу «UA: Крим»).

Новини на «Суспільне Крим» можна читати українською, російською, англійською і кримськотатарською мовами. У зв’язку з цим до роботи залучили перекладачок англійською та кримськотатарською.

За словами шефредактора «UA: Криму» Аліма Абдулхаірова, новий сайт повинен не тільки розповідати Україні про Крим і Криму про Україну, а ще й нагадувати світові про них обох.

«Створюючи сайт "Суспільне Крим", ми мали на меті збільшити нашу аудиторію в диджиталі. Ми хочемо виконувати функції Суспільного мовника й за межами України, тому ресурс працюватиме чотирма мовами — кримськотатарською, українською, російською та англійською», — додав Алім Абдулхаіров.

Сайт створила команда цифрових платформ Суспільного. «Суспільне Крим» буде частиною загальнонаціонального сайту «Суспільне Новини». Старшим редактором сайту став Микола Матвійчук.

Нагадаємо, у грудні 2019 року розпочав роботу новинний сайт Національної суспільної телерадіокомпанії України «Суспільне Новини». Він об’єднує новинні стрічки усіх філій Суспільного. 

Перед тим у всіх філіях Суспільного оновили сайти.  

comments powered by Disqus