«Українське радіо» активізувало канал на YouTube

Наразі на каналі «Українського радіо» в YouTube доступні не всі прямі трансляції та записи програм, які виходять в ефірі на радіо та транслюються у соцмережі і телеканалах «UA: Перший» чи «UA: Крим».

На каналі доступні деякі прямі трансляції радіопрограм, також можна переглянути останні випуски «Бути здоровим», «Модуль знань», «Сьогодні Ввечері», «Жити краще», «РадіоДень», «Сьогодні Зранку», «Життя+», «Персона грата», деякі спецпрограми і марафони та інші проєкти.

Перше відео на каналі – це пряма трансляція радіодиктанту національної єдності, який відбувся 8 листопада 2019 року. Друге відео завантажили майже через місяць, 2 грудня. З того часу канал регулярно оновлюють.

Станом на ранок 11 грудня на канал «Українського радіо» підписалися 50 користувачів. Наразі ведучі під час програм не розповідають, що «Українське радіо» має канал на YouTube, в основному згадують мобільний додаток suspilne.radio.

Донедавна прямі трансляції програм та їх записи можна було знайти на сторінках у Facebook. Ця функція не завжди виправдовувала себе, оскільки стрічка у соцмережі активно оновлюється, через що відео програм губилося в архіві.

Нагадаємо, з лютого 2018 року ведучі «Українського радіо» почили мовити з оновленої віжн-студії. Прямі відео трансляції програм стали доступними у соцмережах.

Ведучі радіо «Промінь» і радіо «Культура» теж працюють із віжн-студій. 

Як писав «Детектор медіа», шведські журналісти, які проводили воркшопи для філій Суспільного, радили не стрімити телепрограми у соцмережі. На їхню думку, Facebook не працює як TV-плеєр. Шведи рекомендували розвивати канали на YouTube, щоб там зростала кількість підписників, переносити туди прямі трансляції програм, а на Facebook подавати анонс, коротку цитату з теми і посилання на YouTube.

comments powered by Disqus