У НСТУ створили сайт «UA: Класична музика»

У НСТУ створили сайт «UA: Класична музика»

10:49,
12 Березня 2018
7869

У НСТУ створили сайт «UA: Класична музика»

10:49,
12 Березня 2018
7869
У НСТУ створили сайт «UA: Класична музика»
У НСТУ створили сайт «UA: Класична музика»
Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила сайт «UA: Класична музика», де онлайн можна послухати 125 аудіозаписів відомих композиторів з фонду Суспільного мовника.

Поруч із кожним треком на «UA: Класична музика» доступна інформація з деталями про оркестр або музиканта, йдеться на сайті suspilne.media.

«До переліку увійшли твори Леонтовича, Скорика, Лисенка, Мусоргського, Рахманінова, Римського-Корсакова, Бетховена, Чайковського, Шостаковича, Хачатуряна, Дебюсі, Баха, Шопена, Моцарта, Штрауса, Вівальді, Бізе, Гріга, Офенбаха, Верді, Вагнера, Брамса та багатьох інших композиторів», – зазначили у компанії.  

Всі композиції записані у різні роки різними виконавцями та оцифровані в єдину базу. Серед виконавців є Симфонічний оркестр Українського радіо, Академічний хор ім. П. Майбороди Українського радіо, скрипалька Мирослава Которович, Державний духовний оркестр України, піаніст Юрій Кот та інші.

«Це просто класика. Із фондів Суспільного мовника. Раніше ці записи зберігались на полицях архівів. Інколи їх діставали, щоб транслювати по радіо. А тепер їх може слухати кожен у зручний час і в будь-якому місці. Вічна класика і золотий фонд українського радіо не зазвучать по-новому від того, що вони стали цифровими», – йдеться на сайті «UA: Класична музика».

У НСТУ обіцяють, що найближчим часом планується запуск безкоштовних додатків для смартфонів на Android та iOS, аби класична музика була доступною будь-де й будь-коли.

Проект здійснено завдяки співпраці двох підрозділів ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія»: департаменту цифрових платформ та радіо.

Нагадаємо, 2 березня НСТУ запустила дитячий проект «:Казки», який складається із підсайту «:Казки» та цілодобового радіо «Казки» українською мовою.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду