Суспільне змінило доменне ім’я корпоративного сайту

Про це йдеться на офіційному сайті «UA: Суспільне мовлення».

«З метою розмежування новинного та корпоративного сайту правлінням ПАТ "НСТУ" прийнято рішення від 22.11.2019 № 157 про зміну адреси власного веб-сайту (доменного імені корпоративного сайту) ПАТ "НСТУ" https://suspilne.media на https://corp.suspilne.media», – зазначено в «Особливій інформації (інформація про іпотечні цінні папери, сертифікати фонду операцій з нерухомістю) емітента № 9».

«Буде змінено сам корпоративний сайт. Зміна адреси – це лише перший технічний етап для переїзду на новий сайт», – сказала «Детектору медіа» директорка департаменту зв'язків із громадськістю та ЗМІ Національної суспільної телерадіокомпанії України Вікторія Сидоренко.

Стару адресу також планують використовувати. У документі зазначено, що рішення про зміну доменного імені прийняли з метою розмежування новинного та корпоративного сайту. Очевидно, новинний сайт матиме доменне ім’я suspilne.media.

Нагадаємо, на Суспільному планують запустити сайт новин у грудні 2019 року. Шеф-редакторкою майбутнього новинного сайту буде Оксана Денисова. 

Як писав «Детектор медіа», на Новий рік мають перезапустити Суспільне. 1 січня 2020 році «UA: Перший» вийде в оновленому форматі. Робоча назва оновленого каналу «Суспільне».  Новою бренд-платформою НСТУзаймається Сергій Кривошея. Він очолив промовідділ Суспільного.

comments powered by Disqus