Сайтом «Громадського» керуватиме Юлія МакГаффі

Про початок співпраці повідомляє сайт «Громадського».

Як зазначається, пані МакГаффі з 18 липня буде координувати роботу сайту, команди редакторів соціальних мереж та здійснювати подальшу підтримку і розробку платформи hromadske.ua.

«Громадське – одне з найпомітніших ЗМІ в українському інформаційному просторі, ЗМІ нового типу, з одного боку – вже визнане і популярне, з іншого - з величезним потенціалом. Мені подобається напрямок, в якому зараз рухається Громадське, я поділяю його цінності та погляд на те, якими мають бути новини та інформація, та щиро захоплююся роботою його журналістів. Я радію, що мої знання будуть корисними для його подальшого розвитку, і дуже схвильована в найкращому сенсі цього слова», –  говорить пані МакГаффі.

Виконавчий директор «Громадського» Катерина Горчинська зазначила, що Юлія – краща кандидатура на цю посаду.

«Ми надзвичайно тішимось приходу Юлі до нашої команди. Вона – професіонал, яких на ринку надзвичайно мало. Її робота буде на перетині редакційної, технічної та стратегічної. Знайти кращого кандидата на таку роль годі й старатися», – сказала пані Горчинська.

Нагадаємо, в січні Юлія МакГаффі стала головним редактором американського сайту для російськомовної громади Forum Daily.

Юлія МакГаффі працює в журналістиці з 1994 року. Вона – архітектор  і колишній головний редактор сайту korrespondent.net. Брала участь в розробці та запуску журналу Кореспондент в команді американського видавця Джеда Сандена. Пішла з Кореспондента після купівлі журналу та сайту Сергієм Курченком в 2013 році.

comments powered by Disqus