Сайт «Суспільне Новини» шукає редактора стрічки новин і заступника шефредактора

Про це на своїй сторінці у фейсбуку написала шефредакторка сайту «Суспільне Новини» Оксана Денисова.

«Редактор має вміти: писати новини, перевіряти інфу, писати запити, дзвонити по коментарі та смм-мити свої пости. Досвід роботи в діджиталі – від 1 року. Робота – позмінна, співбесіда – дистанційна, практика – дистанційна, зарплата – конкурента та стабільна», – зазначила вона.

Також  шефредакторка Оксана Денисова шукає для себе заступника, якиймає забезпечити їй зміну робочого графіку з 24/7.

«Досвід роботи в журналістиці – від 5 років, досвід роботи на відповідній посаді – від 2 років. Основне завдання – контакт з регіональними філіями, супутнє завдання – центральна стрічка новин. Вітаються навички без утоми викреслювати із загів і лідів слова "вчора" і "сьогодні", а також відрізняти розшифровку телесюжету з технічними позначками для начитки від друкованого тексту зі знаками пунктуації. Життєве кредо – стресостійкість. Співбесіда – дистанційна, практика – дистанційна, зарплата – конкурентна та стабільна», – повідомила Оксана Денисова.

Вона прийматиме резюме в директ. Впродовж двох тижнів буде зв’язуватися з потенційними кандидатурами на відповідні посади. 

Нагадаємо, 2 грудня 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила новинний сайт «Суспільне Новини».

comments powered by Disqus