На Суспільному оголосили мистецький конкурс на виробництво подкастів

Із 22 квітня по 22 травня Національна суспільна телерадіокомпанія України приймає заявки на мистецький конкурс на виробництво подкастів (аудіозаписів, які поширюються в інтернеті). 

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного мовлення.

Контент, вироблений на аутсорсі, поширюватимуть на цифрових платформах Суспільного – Facebook, Instagram, Youtube, Tik-tok та інших, визначених дирекцією цифрових платформ НСТУ. 

Відбір проводиться за такими напрямами: влоги, інста-драми, веб-серіали, подкасти, кепшн-відео, мобільний сторітелінг, анімовані ролики (моушен-ролики) тощо.

Конкурс відбуватиметься у наступні етапи: попередній відбір проєктів, публічна презентація (пітчинг) та захист проєктів.

Для участі у мистецькому конкурсі кандидати мають заповнити реєстраційну форму та подати контактні дані; скан-копії документів про реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця; заповнену картку проєкту; портфоліо учасника; орієнтовний план виробництва; кошторис витрат та план фінансування; інші презентаційні матеріали (за бажанням).

Детальніше з умовами проведення мистецького конкурсу можна ознайомитися у положенні. Питання щодо умов проведення конкурсу надсилайте за адресою press@suspilne.media.

Нагадаємо, з початку 2021 року Суспільне мовлення оголосило низку мистецьких конкурсів на виробництво проєктів для філій, телебачення, радіо і цифрових платформ. Нараз триває конкурс на написання сценаріїв телевізійних художніх ігрових серіалів. 

Фото: сайт espreso.tv

comments powered by Disqus