На «Українському радіо» і радіо «Культура» низку програм присвятять вакцинації проти COVID-19
На «Українському радіо» і радіо «Культура» низку програм присвятять вакцинації проти COVID-19
Щодня з 25 по 29 жовтня на «Українському радіо» і радіо «Культура» виходитимуть програми про вакцинацію. Гостями ефірів стануть медики, фармацевти, науковці, провідні державні та громадські діячі. Разом із ведучими вони шукатимуть відповіді на найбільш актуальні питання: чому люди не хочуть вакцинуватися, як насправді працюють вакцини та чи є в нас інші можливості подолати епідемію, окрім масової вакцинації?
На «Українському радіо»:
25 жовтня в ефірі програми «Сьогодні. Зранку» про види вакцин і чому їх не варто боятися розповідав доктор фармацевтичних наук, професор Костянтин Косяченко.
26 жовтня під час програми «Сьогодні. Вдень» спробують розібратися, звідки беруться антивакцинатори, чому люди бояться щеплень і не хочуть вакцинуватися?
27 жовтня у програмі «Сьогодні. Ввечері» говоритимуть про те, чи варто вже готуватися до третьої дози або повторної вакцинації.
28 жовтня в ефірі програми «Сьогодні. Зранку» йтиметься про те, які ліки проти коронавірусу існують на сьогодні та які протоколи лікування використовують в українських лікарнях.
29 жовтня у програмі «Сьогодні. Ввечері» говоритимуть про те, які методи впливу задля прискорення вакцинації можуть бути найбільш ефективними?
Протягом всього тижня на «Українському радіо» у міжпрограмних блоках виходитимуть короткі ролики на тему «Вакцинація в умовах пандемії: що треба знати про нові реалії».
На радіо «Культура»:
25 жовтня о 17:10 вийде документальна програма про один день із життя центру вакцинації: свідчення людей, які прийшли щепитися, історії лікарів і медсестер.
26 жовтня о 16:10 у програмі «Модуль знань» з Ольгою Вернигоренко говоритимуть про те, чи може Україна виготовляти власні вакцини, зокрема й проти COVID-19. Гість студії — голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО Сергій Комісаренко.
3 листопада о 9:30 у програмі «Культура.live» радіоведуча, медична журналістка та біологиня Дарка Озерна розповість про те, чому вакцини та природний імунітет не замінюють одне одного. А також про те, як працює вакцина, чому хворіють вакциновані та чому вакцинування потребують навіть ті, хто вже хворів.
10 листопада у «Годині з Наталею Грабченко» йтиметься про те, якою була роль щеплень у подоланні людством найстрашніших епідемій, та чи допоможуть вакцини від COVID-19 зупинити нинішню пандемію? Гостя студії — епідеміологиня, докторка медичних наук, професорка Наталія Виноград.
Нагадаємо, уряд виділив 25 млн грн на популяризацію вакцинації проти COVID-19.
Посилання за темою:
Мінкульт створив групу, яка займається проведенням інформкампанії щодо вакцинації проти COVID-19
Ткаченко пропонує блокувати в соцмережах за фейки про вакцини та COVID-19