«Громадське радіо» почало ефірне мовлення в УКХ-діапазоні в Києві й області

«Громадське радіо» почало ефірне мовлення в УКХ-діапазоні в Києві й області

12:42,
2 Листопада 2015
2967

«Громадське радіо» почало ефірне мовлення в УКХ-діапазоні в Києві й області

12:42,
2 Листопада 2015
2967
«Громадське радіо» почало ефірне мовлення в УКХ-діапазоні в Києві й області
«Громадське радіо» почало ефірне мовлення в УКХ-діапазоні в Києві й області
Автори:
У ніч на 1 листопада «Громадське радіо» запустило тестове 24-годинне мовлення в Києві й області в УКХ-діапазоні на частоті 70,4 МГц на передавачі потужністю 4 кВт. Про це повідомила прес-служба медіа.

Раніше «Громадське радіо» мовило виключно в інтернеті та на частотах партнерських радіостанцій, зокрема в мережі «Українського радіо».

Для того, щоби почути в ефірі передачі «Громадського радіо», треба мати ультракороткохвильові радіоприймачі розширеного діапазону 64–108 МГц. Як відомо, більшість побутових приймачів (зокрема в автомобілях) здатні приймати лише верхній піддіапазон ультракоротких хвиль (FM) 87–108 МГц. За даними «Громадського радіо», ультракороткохвильові радіоприймачі розширеного діапазону українського та іноземного виробництва є у вільному продажі й коштують від 200 до 700 гривень.

«“Громадське радіо” стало ефірним радіо, а в киян-радіослухачів розширився вибір програм. Я сподіваюся, що наші ефіри будуть цікаві тим людям, які хочуть самостійно скласти думку про ситуацію в місті і країні. Ми готові надавати таким людям оперативну, перевірену і якомога більш безсторонню інформацію, адже за нашим радіо не стоять владні структури, олігархи чи політичні партії. Зараз ми ведемо тестове мовлення, і попутно вирішуємо технічні й організаційні питання. Але головне – ми вже в ефірі», - коментує головний редактор  радіостанції КирилоЛукеренко.

Нагадаємо, 8 липня громадськаорганізація «Громадське радіо» виграла п'ять частот на конкурсіНаціональної ради з питань телебачення і радіомовлення. Це частоти УКХ та ФМ-діапазонів на Донбасі та в Києві: 66,05 МГц у Волновасі Донецькоїобласті, 70,4 МГц у Києві, 92,6 МГц уБіловодську Луганської області, 100 МГц у Білолуцьку Луганської області, 103,7 МГц у Зоринівці Луганської області.

А 13 серпня Нацрада надала «Громадському радіо» дозволи на тимчасове мовлення на час проведення АТО у трьох містах Донбасу: Волноваха - 103,8 МГц, Краматорськ - 103,2 МГц, Красноармійськ - 99,6 МГц, а також у двох пунктах на Луганщині: Старобільськ - 90,2 МГц, Широке - 101,8 МГц.

Під час чату на «Телекритиці» керівництво «Громадського радіо» розповіло про те, яким буде цілодобове ефірне мовлення «Громадського радіо», які програми й ток-шоу плануються та хто є орієнтиром для української громадської радіостанції.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду