НРКУ обмежила мовлення в регіонах

НРКУ обмежила мовлення в регіонах

17:29,
9 Вересня 2015
8113

НРКУ обмежила мовлення в регіонах

17:29,
9 Вересня 2015
8113
НРКУ обмежила мовлення в регіонах
НРКУ обмежила мовлення в регіонах
З 9 вересня 2015 р. Національна радіокомпанія України суттєво обмежила поширення своїх програм територією України. Таке рішення ухвалено у зв’язку зі скороченням видатків загального фонду Державного бюджету України і зменшенням на 3130,4 тис. грн. бюджетного фінансування трансляції програм Українського радіо. Про це в офіційному коментарі сайту «Суспільне мовлення» повідомила прес-служба НРКУ.

Відтепер УР-1 (Перший канал) в СХ діапазоні на частоті 549 кГц працюватиме з перервою з 14.00 до 18.00, в УКХ - нижньому та верхньому (FM) діапазонах працюватиме лише в обласних центрах.

УР-2 (Промінь) та УР-3 (Культура) в УКХ діапазоні працюватиме лише у столиці.

Трансляції у проводовій мережі та в Інтернеті залишаються в повному обсязі.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
minipedia.org.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду