Українське радіо шукає SMMщика

Українське радіо шукає SMMщика

18:09,
13 Серпня 2015
3339

Українське радіо шукає SMMщика

18:09,
13 Серпня 2015
3339
Українське радіо шукає SMMщика
Українське радіо шукає SMMщика
Українське радіо оголошує конкурс на посаду редактора для ведення сторінок в соціальних мережах. Про це повідомляє прес-служба радіо.

«Якщо ви людина допитлива, небайдужа, відповідальна, умієте зацікавити інших своєю розповіддю. Якщо ви не уявляєте свого життя без соціальних мереж і не сумніваєтеся, що саме вони – рушій прогресу! Якщо ви хочете не лише першим дізнаватися всі новини, але й ділитися ними з іншими - у вас є чудова можливість реалізувати свої таланти й амбіції на Українському радіо. Українське радіо шукає редактора для ведення сторінок в соціальних мережах. Креативність, активність, небайдужість – заохочуються матеріально, бо де ще за задоволення «лайки», «шери» чи «твітти» вам запропонують офіційне працевлаштування і щомісячну зарплатню. Досвід роботи значення не має. Значення має лише ваше бажання щось робити!», - йдеться у повідомленні.

Резюме можна надсилати на аошту akulenko@nrcu.gov.ua.

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
cossa.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду