Юристи подали заяву у поліцію щодо нападу на ведучого сатиричних програм на Суспільному Єгора Шатайла

Цю інформацію сайту «Детектор суспільного мовлення» підтвердили у компанії «Міллер» і детально описали інцидент на своїй фейсбук-сторінці.

«Міллер, юридична компанія в інтересах Єгора Шатайла подала заяву про вчинення кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 4 ст. 296 КК України - Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом із застосуванням предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень», – зазначили у юридичній компанії.

Юристи припускають, що до інциденту може бути причетна організація «Традиція і Порядок». «Досудове розслідування повинно спростувати або підтвердити це припущення», – зазначили у компанії.

За їхніми даними, 14 вересня перед концертом до Єгора Шатайла підійшли два невідомі парубки у масках, сказали фразу: «Єгоре, це тобі від Традиції і Порядку», після чого застосували спецзасіб (газовий балончик).

«Через декілька хвилин після того, як Єгору вдалося вирватися і прибігти на місце проведення заходу, на нього напала численна кількість невідомих осіб», – додали юристи.

У компанії вважають, що завдані Єгору Шатайлу тілесні ушкодження і моральна шкода повинні бути належним чином розслідувані правоохоронними органами.

Нагадаємо, 14 вересня у Києві невідомі напали на Єгора Шатайла перед виступом на стендап-концерті. Вони повалили його на землю та залили обличчя газом. 

Напередодні Єгор Шатайло написав пост у Facebook з анонсом свого стендапу «про збитковість традиційної української сім'ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти і вкладати бабки в інновації». Деякі коментарі під постом були від начебто представників організації «Традиція і Порядок».

Нагадаємо, на початку вересня  2020 року  на радіо «Промінь» стартувало оновлене щоденне 10-хвилинне гумористичне гостросоціальне стендап-шоу «Гомін Аут». Його виробляють Антон Тимошенко, Єгор Шатайло і Сергій Ліпко. Шоу виходить в радіоефір о 08:38. 

Програма «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» виходить на «UA: Першому» щонеділі о 21:23. Єгор Шатайло є її співведучим.

Фото: фейсбук-сторінка Міллер, юридична компанія. На фото Єгор Шатайло з юристкою компанії

comments powered by Disqus