Микола Чернотицький: «Я не вважаю себе очільником Суспільного»

Цю інформацію Микола Чернотицький підтвердив сайту «Детектор медіа».

«Я не вважаю себе очільником Суспільного», – сказав пан Чернотицький.

Він підтвердив, що рішення буде командним, якщо головою правління НСТУ залишиться Зураб Аласанія, він буде працювати у команді на Суспільному мовленні.

Зазначимо, що наглядова рада НСТУ 31 січня, проголосувавши за дострокове розірвання контракту з головою правління НСТУ Зурабом Аласанією, вирішила призначити члена правління Миколу Чернотицького тимчасово виконуючим обов’язки голови правління. Голова наглядової ради Тетяна Лебедєва сказала, що Зураб Аласанія буде працювати ще 2 тижні. Тобто з 14 лютого, згідно з рішенням наглядової ради від 31 січня,  мав би приступити  до роботи тимчасово виконуючий обов’язки.

«Я член правління Суспільного мовника і член команди Зураба Аласанії… я не був присутній я був повідомлений постфактум», — сказав він «Громадському телебаченню».

Відомо, що Зураб Аласанія має намір оскаржувати у суді розірвання контракту. «Порушено всі процедури; судова боротьба можлива і навіть обов‘язкова – після обнародування причин»,  – написав голова правління НСТУ на фейсбук-сторінці. 

Як написала у колонці на сайті «Детектор медіа» заступниця голови наглядової ради НСТУ Світлана Остапа, найближчими днями має відбутися позачергове засідання наглядової ради, «на якому вона має оголосити конкурс і розглянути всі питання з порядку денного за 31 січня, які так і не розглянула. На цьому ж засіданні поставлять питання про скасування рішення про відставку, про що вже заявив Євген Глібовицький. Я підтримую таку пропозицію. Крім того він, Олександр Павліченко та ще кілька осіб уже оголосили, що подаватимуть у суд на НР за таке рішення».

Фото: фейсбук-сторінка Миколи Чернотицького

comments powered by Disqus