На каналі «UA: Харків» через коронавірус не виходитимуть новини і «Тема дня»

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Працівниця із COVID-19 перебуває на самоізоляції ще з 13 серпня, а від 18 серпня — всі члени команди, хто з нею контактував.

У ще однієї кореспондентки виявили симптоми, схожі на COVID-19. Вона зробила ПЛР-тест та очікує на результати. 

Щоби не допустити спалаху інфекції, було вирішено перевести на дистанційний режим команду новинарів філії та суспільно-політичного напряму телеканалу і, відтак, призупинити виходи інформаційних випусків на телеканалі «UA: Харків» і телепроєкту «Тема дня».

Цифрові платформи філії працюватимуть у звичному режимі. За словами продюсерки Харківської філії Ганни Силаєвої, диджитал-відділ працюватиме з дому для сайту suspilne.media та сторінок філії у соцмережах. Співробітники, які забезпечують теле- і радіотрансляцію, чергуватимуться у змінах.

Наразі у приміщенні філії роблять дезинфекцію.

Ганна Силаєва зазначила, що 17 серпня у приміщенні філії відкрили проєкт«Музею виборчого трешу».

«Його доведеться поставити на паузу, це прикро. Але після карантину він відкриється і ми будемо раді усім відвідувачам, впевнившись у їхній безпеці», – додала продюсерка. 

Нагадаємо, від початку карантину кілька філій Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників — РівненськаЧернівецькаЛьвівськаХмельницька, Івано-Франківська, Закарпатська. Частина з них уже працює у звичному режимі. 

comments powered by Disqus