У липні на премії працівникам НСТУ направлено понад 7 мільйонів

Про це йдеться в «Інформації про суму преміювання працівників ПАТ "НСТУ" в липні 2019 року», опублікованій на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«На виконання підпункту 5.3. "Порядку преміювання працівників публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (додаток 1 до Колективного договору публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" на 2018-2023 роки) інформуємо, що економія грошових коштів, а також грошових коштів, отриманих від господарської діяльності ПАТ "НСТУ", що направлено на преміювання працівників ПАТ "НСТУ", у липні 2019 року становить 7 338 956 грн. 44 коп.», – зазначено у документі.

Додамо, що у протоколі засідання правління НСТУ від 26 липня вказано, що одним із питань було «Про преміювання працівників керівного складу ПАТ «НСТУ» за підсумками роботи у липні 2019 року». Про рішення зазначено у додатку до протоколу, який у НСТУ не оприлюднюють.

Як писав «Детектор медіа», у червні 2019 року на преміювання працівників Національної суспільної телерадіокомпанії України направлено 6 019 971 грн. 40 коп. Деякі працівники філій НСТУ після публікації цієї інформації на сайті «Детектор медіа» розповіли виданню, що отримують заробітну плату після відрахування податків менше 7 тис. грн, а премій не отримували більше року.

comments powered by Disqus