Суспільний мовник США втрачає партнерів через футбольне розслідування

В офіційній заяві керівництво ESPN зазначає, що рішення про розрив партнерства ґрунтується на тому, що процес створення фільму відбувається без редакційного контролю з боку суспільного мовника, внаслідок чого в ньому представлено помилкові відомості. На вимогу ESPN, їх логотип було видалено з сайтів, пов'язаних із проектом, та з самого фільму.

Фільм називається «Ліга Заперечення: мозкові травми та криза НФЛ» (League of Denial: The NFL’s Concussion Crisis) та складається з двох частин. Трансляцію заплановано на 8 і 15 жовтня 2013 в рамках програми PBS Frontline.

«Національна футбольна ліга, цей багатомільярдний комерційний джаггернаут, керує дозвіллям цілої Америки. Але НФЛ немає куди подітися, коли тисячі колишніх гравців і вчених стверджують, що Ліга приховує один факт: футболісти грають із хронічними травмами мозку. Що знає про це НФЛ і як давно вона це знає та приховує? Спеціальне розслідування Frontline розкриває приховану історію НФЛ та черепно-мозкових травм», – ідеться в анонсі до фільму.

Продюсери Frontline також опублікували на своєму сайті заяву, де зазначили, що шкодують про розрив із ESPN.

Тим часом, у New York Times вийшов матеріал, у якому з посиланням на таємне джерело повідомляється, що Національна футбольна ліга чинила тиск на спортивний канал, вимагаючи розриву контракту з PBS. ESPN та NFL заперечують це.

Джерело: Entertainment Weekly

comments powered by Disqus