Суспільне спростувало слова Подоляка про те, що від Офісу президента їх запрошували на зустріч із Зеленським

Радник глави Офісу президента (ОП) Михайло Подоляк, який відповідає за медіанапрям, в інтерв’ю «Бабелю» сказав, що Суспільному мовленню, як і іншим каналам, від Офісу президента надсилали пропозицію щодо можливості взяти інтерв’ю у Володимира Зеленського.

За його словами, Офіс президента отримав відгуки від інших каналів протягом години, а Суспільне не відповіло.

«Що стосується "Суспільного", то питання не в невеликому рейтингу, а у швидкості прийняття рішень. Ми дуже швидко запропонували всім каналам це інтервʼю і протягом години отримали відгуки. По-моєму, до "Суспільного" ми теж звернулися з такою пропозицією або з питанням, чи готові вони розглядати такий варіант, і не отримали відповіді», – сказав він «Бабелю».  

Сайту «Детектор суспільного мовлення» у пресслужбі Суспільного зазначили, що такого запрошення не було.

«На адресу Суспільного мовника не надходило запрошень від Офісу президента взяти участь у зустрічі із президентом Володимиром Зеленським "Осінь-2020: перемоги та виклики"», – пояснили на Суспільному.

Нагадаємо,  22 жовтня 2020 року в записі вийшло інтерв’ю Володимира Зеленського«Осінь-2020: перемоги та виклики», яке він дав ведучим чотирьох українських телеканалів – Анні Пановій з «України», Лідії Таран з «1+1», Олені Фроляк з ICTV та Олексію Ліхману з «Інтера».

У соціальних мережах речницю президента України Юлію Мендель запитали, чому не запросили на цю зустріч Суспільне. У коментарі під власним дописом у Facebook вона повідомила, що Суспільне не запросили на інтерв'ю з президентом начебто через низькі рейтинги.

«На жаль, ми не можемо запросити всі телеканали. І, як в усіх країнах, запрошували за рейтингами. Так роблять скрізь. Суспільному мовнику ми щиро бажаємо якісного контенту, широкого залучення аудиторії! І саме тому при новій владі їм уперше було виділено весь бюджет. Чекаємо!» - зазначила Юлія Мендель.

Після цього шефредакторка «Бабель» Катерина Коберник написала блог: «"Суспільне" нужно звать к Зеленскому и помогать ему выгребать, а не иронично желать дорасти до уровня BBC».

Фото: фейсбук-сторінка  Михайла Подоляка

comments powered by Disqus