Сергій Кривошея очолив промовідділ Суспільного

Про це на «Громадському телебаченні» у програмі «Почую кожного» з Олексієм Тарасовим сказав режисер та сценарист фільму «Дике поле», один із засновників інтернет-радіо «Аристократи» Ярослав Лодигін, який на цивільно-правовій угоді (ЦПУ) до серпня надає послуги з аналітичного звіту про контент «UA: Першого». Голова правління НСТУ Зураб Аласанія хоче призначити його генпродюсером Суспільного телебачення, але перед цим наглядова рада НСТУ повинна розглянути питання про умови та розмір праці генерального продюсера телебачення.

Ярослав Лодигін розповів, що наразі до Суспільного мовлення приєднуються професіонали, які на ринку коштують набагато більше.

«Серед них один із найкрутіших креативних рекламних директорів Сергій Кривошеєв очолив промовідділ, якого тут не існувало до цього. Було телебачення без промовідділу. Ми разом працюємо над новою бренд-платформою», – сказав Ярослав Лодигін.

Сергій Кривошея понад 23 роки в рекламі, працював креативним директором «1+1», в агентстві Havas Worldwide Kiev, Euro RSCG Kiev. Серед його клієнтів були компанії і бренди: «Мягков», «Рошен», «Київстар», Shake, S-juice, Non-Stop, «Оранта», «Стоїк» («Аскольд», Batik), «Оболонь», «Моршинська» та інші.

Нагадаємо, Ярослава Лодигіна хочуть призначити генпродюсером Суспільного телебачення. Наглядова рада НСТУ повинна розглянути питання про умови та розмір праці генерального продюсера телебачення. У протоколі засідання наглядової ради НСТУ від 18 квітня 2019 року йдеться про те, що голова правління Ссупільного просить доповнити умови та розміри оплати праці ПАТ «НСТУ» посадою, «головний продюсер телебачення», з мінімальним окладом – 100 000 грн, і максимальним – 200 000 грн.

Фото: adme.ua

comments powered by Disqus