Роман Вінтонів звільняється з Суспільного

Про звільнення він повідомив колективу 23 липня. Роман Вінтонів попросив звільнити себе за угодою сторін, зазначили у прес-службі НСТУ. 

За словами голови наглядової ради НСТУ Світлани Остапи, розірвання контракту планується на найближчому засіданні наглядової ради НСТУ.

Наглядова рада НСТУ уклала контракт із Романом Вінтонівим на 4 роки з 15 травня 2017 року. Він був обраний членом правління Суспільного, відповідальним за суспільно-політичний напрям діяльності, за пропозицією голови правління НСТУ Зураба Аласанії. Із впровадженням нової структури у НСТУ Роман Вінтонів почав відповідати за інформаційне мовлення та цифрові платформи. 

«Я звільняюся з Суспільного для того, щоб зосередитись на Телебаченні Торонто і творчості. Звільняюсь з 1-го серпня», – написав він на сторінці Майкла Щура (творче псевдо) у Фейсбуку.

Роман Вінтонів сказав, що залишається адептом Суспільного назавжди.

«Я радий, що зміг узяти участь у створенні Суспільного в Україні. Медіа, яке не підконтрольне бізнесу чи владі, а підконтрольне всьому суспільству — це те, що допоможе збалансувати інформаційний простір. Проте для мене настав той етап, коли доводиться обирати — або Суспільне, або свій проєкт. Я вибрав свій проєкт. Та я залишаюся адептом Суспільного назавжди», —цитує прес-служба НСТУ слова Романа Вінтоніва.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія подякував Роману Вінтоніву за спільну роботу й підкреслив внесок члена правління в роботу мовника.

Програму «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» виробляє команда громадської організації «Українське телебачення Торонто». Роман Вінтонів у ролі ведучого Майкла Щура та співавтора продовжить працювати над програмою, яка і надалі виходитиме на «UA: Першому», «Громадському» та 24 каналі.

Як писав «Детектор медіа», журналіст Роман Вінтонів придумав гумористичну особистість – канадського журналіста Майкла Щура. У 2012 році він створив канал «Телебачення Торонто» на сайті YouTube. У 2013 році робив програму «Але є одне але» (АЄОА). У 2014 році Майкл Щур на «Першому національному» став обличчям програми «Утеодин». З липня 2015 року до 18 жовтня 2016 року Майкл Щур служив у ЗСУ. Після повернення з армії він із командою виробляє програму «#@)₴?$0» («Ґрати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль»), яка виходить по неділях на трьох телеканалах – «UA:Першому» (о 21: 35), 24 каналі та «Громадському». Роман Вінтонів і надалі працюватиме як ведучий Майк Щур у програмі «Ґрати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль», яка виходитиме на Суспільному. 

Йому належать торгова марка «Телебачення Торонто», торгова марка «Майкл Щур» та логотип «Майкл Щур».

Також він робив на Суспільному авторську програму «ЧереЩур». 

Фото: Романа Закревського

comments powered by Disqus