Помер хворий на Covid-19 інженер «UA: Рівне» Микола Теремок

Про це повідомляє сайт «UA: Рівне».

На «UA: Рівне» Микола Теремок працював 25 років. Завжди був відповідальним фахівцем, привітним колегою, хорошою доброзичливою людиною і прекрасним сім’янином.

Колектив Суспільного мовника висловлює щирі співчуття рідним і близьким Миколи Теремка.

«Ми глибоко вражені передчасною смертю Миколи Теремка, щиро співчуваємо його родині і робимо все можливе, аби убезпечити наших працівників від поширення вірусу. До останнього ми сподівались, що наш колега одужає, адже він перебував у міській лікарні під наглядом лікарів і до вчорашнього дня його стан не був важким. Одразу після підтвердження перших випадків інфікування на філії була негайно проведена повна дезінфекція  приміщень, всі працівники переведені на дистанційну роботу. Інфіковані колеги і люди, що з ними контактували – на самоізоляції. До того ж, ми ініціювали проведення колективного тестування всіх працівників філії»,— сказала менеджерка філії Людмила Хома.

Нагадаємо, у кількох співробітників «UA: Рівне» підтвердили COVID-19. Один із працівників потрапив у лікарню. 

Із 12 травня філія перейшла на дистанційний режим роботи.  До 18-го травня регіональний канал транслюватиме ефір столичного мовлення.

Журналістка Суспільного з Рівного, в якої діагностували COVID, поділилась тим, які симптоми відчувала на початках та які через тиждень. 

Через те, що журналісти часто контактують із лікарями та людьми на вулиці під час бліц-опитувань, вони в зоні ризику

Додамо,  у філіях Суспільного щодня міряють температуру у працівників, якщо вона хоч трішки підвищена, то відвозять співробітника додому. Усі працівники працюють у масках і рукавичках, під час зйомок при необхідності співробітники Суспільного одягають захисні костюми. 

Фото: сайт rv.suspilne.media

comments powered by Disqus