Наглядова рада НСТУ достроково розірвала контракт із Романом Вінтонівим

Таке рішення наглядова рада НСТУ прийняла на черговому засіданні, яке відбулося 1 серпня 2019 року.

Наглядова рада НСТУ розглянула заяву Романа Вінтоніва і достроково розірвала контракт із ним за згодою сторін з 5 серпня.

Нагадаємо, Роман Вінтонів повідомив колектив Суспільного, що звільняється з 1 серпня.

Наглядова рада НСТУ уклала контракт із Романом Вінтонівим на 4 роки з 15 травня 2017 року. Він був обраний членом правління Суспільного, відповідальним за суспільно-політичний напрям діяльності, за пропозицією голови правління НСТУ Зураба Аласанії. Із впровадженням нової структури у НСТУ Роман Вінтонів почав відповідати за інформаційне мовлення та цифрові платформи. 

Як писав «Детектор медіа», журналіст Роман Вінтонів придумав гумористичну особистість – канадського журналіста Майкла Щура. У 2012 році він створив канал «Телебачення Торонто» на сайті YouTube. У 2013 році робив програму «Але є одне але» (АЄОА). У 2014 році Майкл Щур на «Першому національному» став обличчям програми «Утеодин».

З липня 2015 року до 18 жовтня 2016 року Майкл Щур служив у ЗСУ. Після повернення з армії він із командою виробляє програму «#@)₴?$0» («Ґрати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль»), яка виходить по неділях на трьох телеканалах – «UA:Першому» (о 21: 35), 24 каналі та «Громадському».

Роман Вінтонів і надалі працюватиме як ведучий Майк Щур у програмі «Ґрати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль», яка виходитиме на Суспільному. 

Йому належать торгова марка «Телебачення Торонто», торгова марка «Майкл Щур» та логотип «Майкл Щур».

Також він робив на Суспільному авторську програму «ЧереЩур». 

Фото Романа Закревського

comments powered by Disqus