На посаду голови правління Суспільного подалися 15 осіб

Станом на 16.00 1-го квітня 2021 року за київським часом до Наглядової ради АТ «НСТУ» надійшло 15 заяв (з додатками) від кандидатів на посаду голови правління АТ «НСТУ» для участі в конкурсі. Цю інформацію «Детектору Суспільного мовлення» підтвердив секретар наглядової ради Вадим Міський.

«Відповідно до службової записки від апарату НР станом на 16.00 документи подали 15 осіб. Ще один претендент надіслав неповний пакет документів після 16-ї години. Це Юрій Костюк. Наглядова рада планує наступного тижня розглянути пакети документів на відповідність формальним вимогам і ухвалити рішення про допуск до конкурсу», – сказав Вадим Міський.

Видання «Бабель» із посиланням на власні джерела оприлюднило список претендентів:

 1. Бабуров Олександр Володимирович,
 2. Бутко Олександр Васильович
 3. Валуйсков Олег Станіславович
 4. Веселов Антон Вікторович
 5. Гришин Іван Євгенійович
 6. Докаленко Віталій Вікторович
 7. Дутка Лілія Іванівна
 8. Зирін Олександр Альбертович
 9. Каленський Євген Борисович
 10. Коваленко Олександр Сергійович
 11. Сакада Леся Миколаївна
 12. Філімон Василь Георгійович
 13. Цибуля Оксана Володимирівна
 14. Чернотицький Микола Миколайович
 15. Шаповалов Андрій Анатолійович

Нагадаємо, 2 березня наглядова рада НСТУ оголосила конкурс на зайняття посади голови правління Суспільного мовника та затвердила умови проведення конкурсу. Прийом документів від кандидатів завершується 1 квітня о 16.00. До 1 травня наглядова рада НСТУ проведе конкурс, на якому заслухає програми розвитку та голосуватиме за претендентів.

На початку березня заступник керівника Офісу Президента України Юрій Костюк відмовився коментувати, чи буде балотуватися на голову правління НСТУ. 

Пізніше він написав на своїй сторінці у Facebook, що Національна рада реформ пропонує забрати у Суспільного 500 мільйонів у 2022 році. І сказав, категорично проти цього і що гроші у Суспільного ніхто не забере.

30 березня у Національній раді реформ вирішили, що буде недоцільно зменшувати фінансову підтримку НСТУ. Держкомтелерадіо підтримує таке рішення.

comments powered by Disqus