«Євробачення-2020» скасували

Про це йдеться на офіційному сайті ЄМС.

Організатори пояснили, що упродовж кількох останніх тижнів досліджували безліч альтернативних варіантів, які дозволили б провести «Євробачення-2020».

«Однак невизначеність, створена поширенням COVID-19 по всій Європі, та обмеження, яке ввели у Нідерландах і країнах, що беруть участь у конкурсі, означає, що ЄМС прийняла важке рішення про неможливість продовження прямого ефіру, як було заплановано», – повідомляють організатори.

В ЄМС зазначили, що «Євробачення» не відбудеться вперше за останні 64 роки.  

Наразі організатори, до складу яких входять ЄМС, мовники NPO, NOS, AVROTROS і місто Роттердам, продовжують перемовини про проведення «Євробачення» в 2021 році.

В ЄМС віддати належне всій команді, яка готувала конкурс у Нідерландах і 41 країні-часниці за старанну підготовку до конкурсу у 2020 році.

Нагадаємо, «Євробачення-2020» мало відбудтися 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. 

Два півфінали і фінал «Євробачення-2020» в Україні мали транслювати «UA: Перший» і СТБ.

У 2020 році фінансову підтримку переможцю національного відбору під час підготовки, поїздки й перебування на конкурсі мало надавати Суспільне мовлення. СТБ за власний кошт проводив національний відбір. 

На національному відборі перемогу здобув  гурт Go-A «Соловей» (Solovey). 25 лютого 2020 року музиканти і НСТУ підписали договір і розпочали підготовку до виступу в Роттердамі. 

comments powered by Disqus