Дар’я Юровська звільнилася з Суспільного

Як повідомляє пресслужба НСТУ, вона планує відпочити і присвятити більше часу близьким.

Дар’я Юровська прийшла у компанію у 2014 році після Революції Гідності разом із тодішнім генеральним директором Національної телекомпанії України (НТКУ) Зурабом Аласанією. Разом із ним у листопаді 2016 року вона пішла з НТКУ, і повернулася у 2017 році в ролі програмної директорки ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». 

Вона обіймала позиції заступниці генерального директора, програмної директорки та виконавчої продюсерки платформи телебачення.

«Суспільне для мене було та залишається дуже близьким і важливим проєктом. Водночас відчуваю потребу рухатися далі, розвиватися й набувати нових компетенцій», —  цитує слова Дар’ї Юровської пресслужба Суспільного.

За її словами, команда Суспільного має новий виклик — залучити на Суспільне якомога більшу аудиторію, яка прийде за якісними розвагами й залишиться на чесні новини та змістовні дискусії. Вона вважає, що Суспільний мовник цілком готовий до цього.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія подякував медіаменеджерці за спільну роботу й зазначив, що перший етап становлення мовника відбувся також і завдяки її зусиллям.

Фото Олексія Темченка

comments powered by Disqus