Бойко та Ляшко пояснили, чому не прийшли на «Зворотний відлік»

Бойко та Ляшко пояснили, чому не прийшли на «Зворотний відлік»

13:59,
28 Березня 2019
3617

Бойко та Ляшко пояснили, чому не прийшли на «Зворотний відлік»

13:59,
28 Березня 2019
3617
Бойко та Ляшко пояснили, чому не прийшли на «Зворотний відлік»
Бойко та Ляшко пояснили, чому не прийшли на «Зворотний відлік»
Кандидати у президенти Юрій Бойко та Олег Ляшко відмовилися від участі у політичному ток-шоу «Зворотний відлік» на Суспільному не тому, що мали зустріч із виборцями у регіонах, а через цензуру та низькі рейтинги.

Про це повідомили прес-служба Юрія Бойка та особисто Олег Ляшко на своїй фейсбук-сторінці.

27 березня ведучі ток-шоу на початку прямого ефіру Мирослава Барчук і Павло Казарін сказали, що Олег Ляшко та Юрій Бойко відмовилися від участі у «Зворотному відліку», пояснивши це тим, що мають зустріч із виборцями у регіонах. Ведучі додади, що під час зустрічі можуть бути присутні сотні осіб, у той час дискусію на Суспільному дивляться тисячі телеглядачів на трьох загальнонаціональних телеканалах, на 24-х регіональних телеканалах НСТУ, на  різних інтернет-платформах та чути на хвилях «Українського радіо».

У прес-службі пана Бойка зазначили, відмова кандидата у президенти взяти участь у «Зворотному відліку» на телеканалі «UA: Перший» зумовлена зумовлена заангажованою редакційною політикою суспільного мовника та фактом цензури, про що телеканал було повідомлено письмово.

«ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України2 був єдиними мовником, який відмовив у трансляції передвиборчого ролика кандидата у Президенти України Ю.А. Бойка, що містив слова: "президент збагатів у десятки разів, українські пенсіонери збідніли вдвічі". Наголошуємо, що згідно закону "Про вибори Президента України", права на рівний доступ до здійснення агітації всіма кандидатами в Президенти України та укладеного договору телеканал був зобов'язаний розмістити цей ролик в ефірі. Використання каналом цензури, як основного принципу роботи, ставить під сумнів об’єктивність та можливість висловити Ю.А.Бойку свою позицію як кандидату у Президенти України в ефірі даної програми», – йдеться у листі прес-служби Юрія Бойка до голови правління НСТУ Зураба Аласанії.

У прес-службі пана Бойка додали, що кандидат у президенти був змушений відмовитись від участі у дебатах виключно через цензуру та заангажованість «UA:Перший», проте цю позицію не було озвучено в ефірі ток-шоу.

Олег Ляшко вважає, що дискусію на Суспільному ніхто не дивиться.

«У мене дуже, дуже напружений графік, у 5 ранку встаю, в 12 ночі лягаю. Я не відмовляюся від жодних дебатів, на відміну від моїх боягузливих конкурентів. Але Аласанія опустив рейтинг Першого національного нижче плінтуса: з ким дебатувати і хто це побачить?! Тому замість мого манекена Аласанія хай виставить своє опудало як найбільшого лузера, який поховав чудовий український канал», – написав він у фейсбуку.

Пан Ляшко також нагадав про свою обіцянку, що «після перемоги на президентських виборах я призначу керівником Першого національного Оксана Пекун і поверну в його ефір чудові народні програми».

Варто зазначити, що народний депутат України, лідер «Радикальної партії», кандидат у президенти України Олег Ляшко  пообіцяв виборцям повернути на українське телебачення програму «Фольк-music» із ведучою Оксаною Пекун, а також що вона очолить канал «Перший Національний». Натомість Оксана Пекун агітує за Олега Ляшка під час його виборчої кампанії та дає концерти перед виступами політика.

Нагадаємо, 27 березня у п’ятому випуску «Зворотного відліку» замість Олега Ляшка та Юрія Бойка у студії поставили манекени. Ведучі та експерти дискутували з єдиним кандидатом у президенти Анатолієм Гриценком.

Як писав «Детектор медіа», перший випуск ток-шоу від 18 березня взяв показники телеперегляду слоту, удвічі вищі за середні на «UA: Першому» в лютому.

Політичне ток-шоу«Зворотний відлік» ведуть Павло Казарін (ведучий ICTV, 24-го каналу, оглядач «Крим.Реалії») та Мирослава Барчук (ведуча «Еспресо»). Ток-шоу транслюють наживо на всіх платформах Суспільного мовника – в ефірі «UA: Першого», «UA: Культури» (з сурдоперекладом), «UA: Крим» (кримськотатарською), на 24-х регіональних телеканалах НСТУ, на хвилях «Українського радіо» з коментарями радіоведучих, а також на сайті проекту discuss.suspilne.mediaYoutube-каналі (англійською та українською) та в соціальних мережах. Воно виходить тричі на тиждень (щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці) і триватиме до кінця березня.

Проект створено в межах «Медійної програми в Україні», яку фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконує міжнародна організація Internews.

Фото: скріншот

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду