Американська NPR підвищила кваліфікацію своїх працівників

У 2007 році National Public Radio (NPR) розпочала впроваджувати багаторічний план з підвищення знань своїх працівників у сфері інтернет- та цифрових технологій.

Шістсот штатних працівників, включно з репортерами, продюсерами, редакторами, навчалися інтернет-журналістиці, створенню цифрових відео- і фотопродуктів та використанню найсучасніших інструментів створення аудіо. Таке масове «підвищення кваліфікації» стало можливим завдяки півторамільйонному гранту від Фонду Джона та Джеймса Найт, що підтримує розвиток та інвестує в журналістику.

Наприкінці 2010 року розпочалася оцінка результатів проведених тренінгів. Звіт, що був оприлюднений 12 грудня, показує, що NPR спромоглася досягти своєї мети – поліпшити цифровий контент компанії та залучити більшу аудиторію, зробити значний крок на шляху перетворення NPR із суспільного радіомовника на суспільного медіамовника. Що стосується конкретних показників, то у 2010 році відвідуваність сайту NPR зросла на 45%, до 11,5 млн унікальних відвідувачів. Перегляд сайту з мобільних пристроїв із зовсім невеликого показника збільшився на 156% протягом року.

Джерело: Knightfoundation

comments powered by Disqus