УТР та НРКУ запустили спільний проект – телеверсію радіопередачі «Теперішній час»

УТР та НРКУ запустили спільний проект – телеверсію радіопередачі «Теперішній час»

12:31,
9 Квітня 2015
3240

УТР та НРКУ запустили спільний проект – телеверсію радіопередачі «Теперішній час»

12:31,
9 Квітня 2015
3240
УТР та НРКУ запустили спільний проект – телеверсію радіопередачі «Теперішній час»
УТР та НРКУ запустили спільний проект – телеверсію радіопередачі «Теперішній час»
Державна телерадіокомпанія «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР) спільно з Національною радіокомпанією України (НРКУ) вже близько місяця спільно готують телевізійну версію радіопередачі «Теперішній час» («Настоящее время»). Про це повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Російськомовна радіопередача «Теперішній час» виходить п'ять разів на тиждень о 18.10 на частотах «Всесвітньої служби радіомовлення України». В цей же час УТР транслює її телевізійну версію.

«Формат «радіо плюс ТБ» не новий. Але в даному випадку ми ведемо мовлення на загальну цільову аудиторію, значно збільшуючи її. Отже і ефективність нашої роботи збільшується», - коментує проект генеральний директор ДТРК «Всесвітня служба «УТР» Михайло Шматов.

Радіосигнал покриває східні області України, а також частину Російської Федерації до Уралу. УТР своїм супутниковим сигналом охоплює Європу, країни Близького Сходу та Середньої Азії та Північну Америку. Радіокомпанія та телеканал також розміщують передачу на своїх сайтах в Інтернеті.

«Ми вибираємо теми, близькі російськомовним слухачам, як, приміром, неоголошена мобілізація в Росії. Запрошуємо в студію не тільки українських політиків, але й представників Росії, у яких обмежений доступ до ЗМІ. З нами спілкувалися колишній помічник президента Путіна Андрій Ілларіонов, єдиний опозиційний депутат російської Держдуми Ілля Пономарьов, лідер «Російського громадянського суспільства» Ольга Курносова», - зазначає директор Всесвітньої служби радіомовлення України Жанна Міщерська.

За словами пані Міщерської співпраця з УТР розширила аудиторію передачі, що помітно із відгуків слухачів.

Нагадаємо, українська влада заявляла про плани створити потужний канал українського іномовлення на базі УТР, ТОВ «Банківське телебачення» (БТБ) та каналу «Перший Ukraine», який належить Національній телекомпанії України. Остання відповідно до закону про суспільне телебачення разом з Національною радіокомпанією України невдовзі має бути перетворена на Національну суспільну телерадіокомпанію України.

10 грудня у Верховній Раді України було зареєстровано законопроект №1357«Про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України». У законі про СМ пропонується змінити перелік державних мовників, на базі яких буде створено НСТУ. Зокрема, вилучити з їх числа державну телерадіокомпанію «Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення"» (УТР), адже іномовлення, яким займається УТР, на думку багатьох медійних експертів, має бути державним.

Експерти вважають, що для запуску іномовлення в Україні потрібно прийняти окремий закон.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
fdmmedia.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду