На «UА:Першому» стартує проект «Суспільний університет»

фото - прес-служба "UA: Першого"

«Що таке медіація? Як навчитися залагоджувати конфлікти? Які секрети заховані у графіті Софії Київської? Як виховувати дітей, щоб вони досягли успіху в житті? Відтепер, увімкнувши "UА:Перший", ви зможете "відвідувати" ненудні лекції», – йдеться у повідомленні.

«Передбачаю, що частина людей, почувши слова "університет", "лекція", подумають: "буде нудно". Адже, здавалося б, що цікавого можна вигадати у форматі лекції? Так-от, наша мета – зробити сам процес отримання знань максимально захопливим. У нас наприкінці програми звучить фраза: "Не треба гризти граніт науки, треба нею смакувати". Це не просто вислів – це наш підхід до роботи, до теми – до вибору лектора. Бо в кожній лекції, окрім, власне, знань має бути щось цікаве, таке, про що мало хто знає, навіть якщо тема доволі відома широкій аудиторії», - розповідає ведучий проекту Геннадій Попенко.

У програмі будуть два типи лекцій: про конкретні речі, історичні персони тощо та про більш просторові поняття, на кшталт медіації чи мистецтва переговорів.

Програма виходитиме щовівторка і щосереди о 17:35. 

comments powered by Disqus