ВВС оприлюднює свої витрати

Витрати за останній квартал оприлюднюються як частина програми прозорості, яку проводить компанія (витрати за період липень–вересень 2011).

Речник ВВС повідомляє: «Сьогодні ми є лідуючою організацією ефірного мовлення з виробничими базами по всій Великобританії. Наші новини висвітлюють буквально все. І, зрозуміло,  що підтримання такого рівня завжди вимагатиме значних коштів. Але ми ніколи не забудемо про те, що витрачаємо державні гроші. Тому наполегливо працюватимемо над тим, щоб звести ці витрати до мінімуму». Так на сьогоднішній день ВВС засвідчує зменшення витрат на 15%, порівняно з попереднім кварталом.

Також компанія оприлюднила дані про особисті витрати своїх топ-менеджерів на таксі, готелі, залізничні та авіаквитки. В цих матеріалах міститься інформація про кожного працівника, відповідно до посадової та фінансової відповідальності.

Відтепер ВВС регулярно практикуватиме оприлюднення своїх витрат. І така відкритість краще демонструватиме зміни в медіа-бізнесі та механізми, за якими вони відбуваються. 

Джерело: BBC Press Office

comments powered by Disqus