Ведучими «Євробачення-2019» стали двоє чоловіків і двоє жінок

eurovision.tv

Про це йдеться на офіційному сайті Європейської мовної спілки.

Супермодель Бар Рафаелі (Bar Refaeli) має великий телевізійний досвід. У 2012 році вона заснувала власне шоу Million Dollar Shooting Star, а в 2013 стала ведучою прямих ефірів ізраїльської версії музичного шоу талантів X Factor.

Ерез Тал (Erez Tal) має 25-річний досвід роботи у сфері телерадіомовлення. Він продюсував десять сезонів популярного реаліті-шоу Big Brothe”, а також створив телевізійне ігрове шоу The Vault, яке було продано у 23 країнах світу. У 2018 році Ерез Тал був коментатором «Євробачення» для ізраїльського мовника.

Ассі Азар (Assi Azar) вважається одним із провідних ізраїльських телеведучих і сценаристів. Він був ведучим музичного реаліті-шоу Rising Star та національного відбору в Ізраїлі на Євробачення.

Люсі Айоуб (Lucy Ayoub) стала відомою завдяки своєму блогу на Youtube. На конкурсі «Євробачення-2018», який проходив у Лісабоні (Португалія), вона оголошувала оцінки журі від Ізраїлю.

Нагадаємо, у Лісабоні (Португалія) «Євробачення-2018» вели 4 жінки, а в Києві (Україна) на «Євробаченні-2017» стали ведучими троє чоловіків.  

64-й конкурс «Євробачення» відбудеться 14, 16 і 18 травня в Тель-Авів (Ізраїль). У конкурсі візьмуть участь 42 країни. 

«Євробачення-2019» пройде в місті Тель-Авів  у Центрі торгових ярмарок та виставок.

В Україні два телеканали вестимуть трансляцію з Тель-Авів. «UA: Перший» і СТБ продовжили договір про співпрацю з проведення національного відбору на «Євробачення» та уклали трирічний меморандум (до 2021 року включно).

Україна обиратиме свого представника на «Євробачення-2019» 23 лютого під час фіналу нацвідбору на конкурс. До того заплановано два півфінали – 9 і 16 лютого, в яких візьмуть участь 16 виконавців.  

comments powered by Disqus