В Ізраїлі обрали логотип і слоган «Євробачення-2019» та показали дизайн сцени

Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

Логотип і слоган презентували Європейська мовна спілка та суспільний мовник Ізраїлю KAN, який у 2019 році організовує конкурс.

На суспільному мовнику KAN пояснили, що означають трикутники у логотипі.

«Трикутник, один з найдавніших у світі форм, є наріжним символом, який можна зустріти всюди: в мистецтві, музиці, космології та природі, представляючи зв’язок і творчість. Коли трикутники об’єднуються і сполучаються, вони стають новим єдиним об’єктом, що відображає нескінченне зоряне небо – так само як зірки майбутнього зберуться в Тель-Авіві на пісенному конкурсі "Євробачення -2019 року"».

Над оформленням сцени працював Флоріан Відер, який також проектував сцени для пісенних конкурсів «Євробачення-2017» у Києві та «Євробачення-2018» у Лісабоні. Він використав в оформленні сцени трикутні форми і конструкції.

64-й конкурс «Євробачення» відбудеться 14, 16 і 18 травня в Тель-Авів (Ізраїль). У конкурсі візьмуть участь 42 країни. 

«Євробачення-2019» пройде в місті Тель-Авів  у Центрі торгових ярмарок та виставок.

В Україні 9 і 16 лютого пройдуть перший і другий півфінали, національного відбору на конкурс, 23 лютого – фінал, на якому шляхом голосування журі та голосуванням глядачів визначать представника від України на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2019». У нацвідборі візьмуть участь 16 виконавців.

Телеканали «UA: Перший» і СТБ продовжили договір про співпрацю з проведення національного відбору на «Євробачення» та уклали трирічний меморандум (до 2021 року включно).

comments powered by Disqus