Уперше в історії «Книжкового Арсеналу» – виїзна телерадіостудія Суспільного

Про це повідомляє офіційний сайт ПАТ «НСТУ» suspilne.media. Упродовж п’яти днів ведучі третього каналу «Українського радіо» – радіо «Культура» й телеканалу «UA: Культура» працюватимуть прямо на «Книжковому Арсеналі». «Усі п’ять днів фестивалю глядачі та слухачі з різних куточків країни зможуть "побувати" на “Книжковому Арсеналі” завдяки насиченим теле- та радіоефірам, познайомитися з його гостями, а відвідувачі події – на власні очі побачити, як працює Суспільне телебачення й радіо зсередини. Таке масштабне інформаційне партнерство із Суспільним мовником організовано вперше», – розповіла pr-директорка НСТУ Вікторія Сидоренко.

Локація Суспільного – на другому поверсі Мистецького арсеналу. Її візитівкою є інсталяція логотипу телерадіокомпанії заввишки з людський зріст. «У величезні літери UA: вбудовано книжкові полиці, де Суспільний мовник вирішив розмістити книжки всіх учасників “Книжкового Арсеналу”. Ми запропонували видавництвам передати хоча б по примірнику своїх книжок для інсталяції і були приємно вражені тим, як швидко наповнилася наша "бібліотека"!У перший день Книжкового арсеналу акція "UA: Суспільне рекомендує" зібрала понад 300 книжок від 44 видавців», – йдеться на сайті НСТУ.

Після фестивалю всі книжки, що взяли участь в акції «UA: Суспільне рекомендує», потраплять у бібліотеку Суспільного у відкритому просторі UA:HUB, що на першому поверсі телецентру «Олівець».

Окрім телевізійної студії на другому поверсі «Мистецького Арсеналу», діятиме студія і в телецентрі «Олівець» з телеведучими Юлією Дичук та Остапом Халавком.

Усі дні книжкової виставки виходитиме відеоблог із зірковим гостем «Прогулянки Арсеналом», в якому можна буде побачити залаштунки «Книжкового Арсеналу».

Також на виїзді працюватимуть програми «Війна і мир» та «Лайфхак українською».

Разом із літературним критиком і ведучим аналітично-пізнавальної літературної програми «Букоголіки» Євгенієм Стасіневичем глядачі зможуть оцінити VІII Міжнародний фестиваль із професійної точки зору.

Протягом п’яти днів в ефірі радіо «Культура» й телеканалу «UA: Культура» будуть розмови з письменниками, музикантами, філософами.  Наприклад, 31 травня о 18:46 український поет і прозаїк Сергій Жадан розкаже, чому так любить відвідувати «Книжковий Арсенал», порекомендує книжки. «На завершення дня у студію завітає колишній футболіст ФК "Динамо Київ" Олександр Шовковський. Разом із ним "UA: Культура" поговорить про те, чи можливо написати успішну книжку, якщо ти не письменник», – повідомляє сайт suspilne.media.

Фото: Facebook-сторінка  радіо «Культура»

comments powered by Disqus