На «UA: Першому» на літо закривають проект Романа Вибрановського та низку інших програм

На «UA: Першому» на літо закривають проект Романа Вибрановського та низку інших програм

12:06,
30 Травня 2018
2438

На «UA: Першому» на літо закривають проект Романа Вибрановського та низку інших програм

12:06,
30 Травня 2018
2438
На «UA: Першому» на літо закривають проект Романа Вибрановського та низку інших програм
На «UA: Першому» на літо закривають проект Романа Вибрановського та низку інших програм
Автори:
У червні призупиняється вихід програми «До справи» з Романом Вибрановським. Ведучий заявив, що йому ніхто не сказав про це. Програмна директорка Національної суспільної телерадіокомпанії України Дар’я Юровська пояснила, що з червня частина проектів на «UA: Першому» буде один за одним зникати з екрану. При тому із початку літа в ефір вийдуть щонайменше три прем‘єри, серед яких розважальні музичні проекти.

Програма «До справи» виходила на телеканалі «UA: Перший» щопонеділка о 19:40. Автор і ведучий проекту Роман Вибрановський готував і записував у студії телецентру «Олівець» дві програми наперед. 29 травня редактор його програми переказав, що студії для проекту немає і в червні «До справи» не буде виходити.

«Остання записана програма вийшла цього тижня, 28 травня. Я чекав із телеканалу інформацію, чи готувати наступні випуски і коли буде запис. Редактор програми подзвонив і сказав, що нам не дають студії, тож у червні ми не вийдемо. Я не бачу "До справи" у телепрограмі каналу, запису не було. Не маю офіційно жодної уяви, чи буде програма виходити, мені ніхто не дзвонив і нічого не казав», – розповів сайту «Суспільне. Детектор медіа» Роман Вибрановський.

Ведучий сказав, що мав розмову з керівництвом НСТУ про те, як покращити програму в новому сезоні, який розпочнеться восени.

«Їй (програмі) бракує сюжетів, динаміки, всього того, що робить ток-шоу», – додав пан Вибрановський.

Він зазначив, що не має поняття, «як оцінювали програму, була вона хорошою чи поганою».

Нагадаємо, програма «До справи» з Романом Вибрановським виходила на телеканалі з 9 жовтня 2017 року, початку нового сезону. В описі програми на сайті «UA: Першого» йдеться: «Проект "До справи" – це конструктивний діалог між представниками влади, незалежними експертами та українською громадою. Лише найважливіші запитання, чесні дискусії й точні відповіді. Разом із авторитетними експертами ведучий проекту Роман Вибрановський з’ясовує, що насправді відбувається в країні, коли очікувати на справжні системні зміни і як те, що роблять (або не роблять) урядовці, впливає на життя кожного українця».

Програмна директорка Національної суспільної телерадіокомпанії України Дар’я Юровська пояснила сайту «Суспільне. Детектор медіа», що влітку в ефірі відбудеться багато змін.

«Наразі потроху закінчуються ефіри тих програм, що були замовлені для весняного сезону, а також тих, що навесні виходили другим сезоном.

Тому частина проектів буде один за одним зникати з екрану, - команди підуть у відпустку, а потім почнуть готуватися до пітчингів нового сезону.

На телеканалі "UA:Перший" це стосується майже всіх проектів всіх напрямків, за виключенням "Новин" та щоденного ток-шоу "Тема дня"», – зазначила вона.

За словами пані Юровської, в той же час, «у перший місяць літа на телеканалах Суспільного мовника відбудеться щонайменше три прем‘єри. Розважальні музичні проекти: концерт-портрет "Сильна доля" та спільний для теле та радіоплатформ Суспільного проект "Промінь. Живий", що представить глядачу добре відомих йому виконавців, але із маловідомою, або вперше виконаною у такому форматі музикою. Також плануємо запустити  нове ранкове шоу на каналі "UA:Культура", яке точно здивує глядачів».

«Крім того влітку на обидвох каналах плануємо кілька одноразових масштабних спецпроектів. Як, наприклад, кількадений прямий ефір із виїзними теле та радіостудіями з Книжкового арсеналу на "UA:Культура" та "Українському радіо" або спецпроект до Дня Конституції», – додала  Дар’я Юровська.

Вона підкреслила, що в червні на команди генпродюсерів НСТУ очікує пітчинг нового осіннього сезону.

Нагадаємо, ранкове шоу, хронометраж якого буде 90 хвилин, виходитиме по буднях у ранкові години на каналі «UA: Культура». Запуск ранкового шоу запланований на середину червня 2018 року.

Виконавчий продюсер каналу «UΛ: Культура» Лук‘ян Галкін сказав, що однією з ключових місій проекту «Пізній ранок шоу» стане об’єднання каналів «UA:Перший», «UA:Культура» і регіонів. 

Зазначимо, 6 жовтня 2017 року на радіо «Промінь» (другий канал «Українського радіо» стартувало годинне музичне радіошоу «Промінь Живий з Євгеном Павлюковським».  Це прямоефірна програма, на яку ведучий запрошує музикантів у Будинок звукозапису, де у малій концертній студії упродовж години вони грають 7-8 пісень. Поміж піснями ведучий до двох хвилин розмовляє з гостями про музику і творчість. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду