«Укроп-ТВ», «Майдан», «Віче» - такі назви пропонують глядачі для Суспільного мовника

В рамках промо-кампанії, спрямованої на популяризацію Суспільного мовлення та роз’яснення необхідності його впровадження, НТКУ випустило два ролики та два буклети, спільно з партнерами було проведено дві міжнародні конференції, а до кінця лютого проводить конкурс на назву нового мовника. Про це розповіла заступниця ген директора НТКУ Вікторія Романова на засіданні робочої групи по Суспільному мовленню.

Промо-кампанія стартувала з липня, коли в ефірі першого Національного  почали транслюватися два промо-ролики. «Починали ми з міжнародних експертів, які доносили інформацію про Суспільне до українського глядача. Потім ми перейшли до вітчизняних експертів: телевізійників, громадських діячів. Наступним нашим кроком було залучення медійних осіб, представників шоу-бізнесу, тобто тих осіб, які є близькими нашим глядачам», - розповідає Романова.

Про сутність Суспільного мовлення та його переваги вийшло два буклети. Активно використовувались інтернет-ресурси: сайт НТКУ та сторінки в соціальних мережах.

Спільно з партнерами було проведено дві міжнародні конференції та лекції для представників київських вузів.

5-го грудня Національна телекомпанія України оголосила конкурс на назву для Суспільного мовника. «Тішить той зворотній зв'язок, який ми маємо з аудиторією. Ми отримали досить багато пропозицій», - зазначає Вікторія Романова. Серед назв, які учасники конкурсу запропонували для Суспільного мовника були «Укроп-ТВ», «Майдан», «Віче», «Вільна Україна».

Підбити підсумки організатори планують в лютому, після чого розпочнеться робота над візуалізацією нового імені.

«Суспільне мовлення»

comments powered by Disqus