«UА:Перший» запускає «Новини: Культура»

«Новини: Культура» – інформаційна програма про події українського й світового культурного простору стартує у вівторок, 23 серпня о 19:00 на «UА:Перший». 

Відтепер по буднях о 19:00 глядачі телеканалу дізнаватимуться про те, які концерти відбуваються, коли відкриваються нові виставки і де презентують довгоочікуваний фільм, повідомляє «UА:Перший». 

«Це вперше на українському телебаченні окремим блоком стартують новини культури. Раніше на жодному приватному чи державному телеканалі такого не було. А тепер суспільний мовник взявся це зробити» – розповідає про проект ведучий Артем Глєбов.

Його колега-ведуча Людмила Микитюк додає: «Перший випуск буде насиченим. Наш журналіст включатиметься з Мистецького Арсеналу, розповість про проект Arsenal Open-Air. Регіональні колеги з Вінниці готують сюжет про оновлений музей Леонтовича. А колеги з-за кордону розкажуть про історичні постановки, які відбуваються просто посеред вулиць острова Істрія, що у Хорватії».

Нагадаємо, телеканал «UA:Перший» підготував новий проект «Розсекречена історія» – про таємні сторінки минулого України, невідомі факти її творення та радянські міфи, яких за 25 років досі повністю не вдалося позбутися. 

comments powered by Disqus