«UA: Перший Ukraine» змінив логотип на «UA: Крим»

Рішення про те, що Національна телекомпанія України переоформила одну із ліцензій на супутникове мовлення у зв’язку зі зміною логотипа, ухвалене регулятором 29 вересня. Про це повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Під час розгляду цього питання член Національної ради Сергій Костинський прокоментував його, зауваживши, що переоформлення ліцензії є знаковою подією, адже йдеться про відновлення діяльності Кримської філії НТКУ.

Нині Національна телекомпанія України активно працює над тим, щоб запустити мовлення Кримської філії.

Пан Костинськийу себе на сторінці у Facebook написав, що до кінця 2016 року повинна бути встановлена вежа на Чонгарі висотою 150 метрів, що дозволить запустити мовлення чотирьох компаній на територію анексованого Криму.

У свою чергу заступник гендиректора НТКУ Михайло Шматов 21 вересня на засіданні Робочої групи з розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та Криму заявив, що до кінця року очікується ще й запуск сайту «UA: Крим». 

Нагадаємо, найближчим часом Кримська і Севастопольська телерадіокомпанії мають бути зняті з реєстру як самостійні юридичні особи в статусі ДТРК. Після цього Держкомтелерадіо зможе прийняти рішення про перетворення НТКУ  у ПАТ НСТУ.

comments powered by Disqus