У НСТУ підтримали рекомендації Незалежної медійної ради щодо посилення мовлення

Про це команда Суспільного повідомила у заяві, яку опублікувала на корпоративному сайті «Суспільне».

Незалежна медійна рада 13 грудня на своєму сайті оприлюднила рекомендації щодо посилення та подальшого розвитку інформаційної ролі Суспільного мовлення.

«Команда Суспільного ознайомилася із цими рекомендаціями та підтримує озвучені в них пріоритети, а саме посилення інформаційного мовлення Суспільного, розвиток новин, зокрема й візуальної складової, посилення присутності на цифрових платформах та подальшу популяризацію статусу Суспільного як надійного, збалансованого, повного та неупередженого джерела інформації», – йдеться у заяві НСТУ.

На Суспільному зазначили, що Незалежна медійна рада у рекомендаціях взяла до уваги дослідження міжнародних організацій, зокрема Європейської спілки мовників, щодо ролі суспільних медіа в сучасному світі та їхнього впливу на демократію.

«Український суспільний мовник, наслідуючи найкращі приклади своїх західних колег, прагне стати джерелом інформації з найвищим рівнем довіри та робитиме все можливе, аби й надалі втілювати свою стратегію на засадах незалежності й неупередженості», – зазначили на Суспільному.

Команда Суспільного подякувала Незалежній медійній раді за увагу до роботи мовника та підтримку в розбудові суспільного медіа в Україні.

Нагадаємо, 13 грудня Незалежна медійна рада опублікувала рекомендації, в яких закликає Суспільного мовника не лише більше популяризувати статус Суспільного як джерело, яке користується найвищим рівнем довіри на телебаченні та онлайн, а й продовжувати працювати над покращенням візуальної складової новин на ТБ, над формою текстової подачі онлайн та подальшою роботою над саб-канальною стратегією щодо новин.

comments powered by Disqus