Цього року ВВС виділить £450 тис. на стипендії та гранти молодим виконавцям

Фонд виконавських мистецтв ВВС (Performing Arts Fund) є благодійною організацією, яка покликана підтримувати талановитих людей у їхній творчості. Її фонд поповнюється за рахунок доходів від глядацьких голосувань в ефірі розважальних програм BBC One. Протягом 9 років існування цього фонду близько £3,8 млн було віддано на гранти.

У рамках програми «Музика спільноти» (Community Music) музичні гурти з усієї країни матимуть змогу отримати гранти в розмірі £5 тис. на проведення додаткового музичного навчання, залучення аудиторії та популяризацію своєї творчості. А винагорода в £10 тис. дістанеться колективам виконавців, котрі зможуть презентувати нові перспективні музичні напрями.

Друга програма – «Музичні стипендії» (Music Fellowships) – була відкрита для музикантів, кар’єра яких лише починається. Грантові кошти покликані допомогти їм утвердитися в професійному світі та залучитися підтримкою відомих музичних компаній та організацій.

Дороті Вілсон (Dorothy Wilson), голова BBC Performing Arts Fund, зауважує: «Музика була частиною нашого фонду ще з часу створення нами Академії слави (Fame Academy). І ми й надалі практикуватимемо інвестування в гурти, хори, ансамблі, оркестри і просто надаватимемо підтримку талантам у всій Великій Британії».

З 21 березня на BBC One стартує нове шоу «Голос» (The Voice). Всі кошти від голосувань підуть на підтримку цих двох програм.

Джерело: BBC Media Centre

comments powered by Disqus