ЦЕДЕМ закликає наглядову раду НСТУ провести конкурс на посаду голови правління відповідально та неупереджено

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) закликає наглядову раду Національної суспільної телерадіокомпанії України максимально відповідально і неупереджено поставитись до проведення конкурсу на посаду голови правління НСТУ, зокрема до оцінки кандидатів на відповідність кваліфікаційним вимогам. 

Про це йдеться у заяві ЦЕДЕМ, опублікованій на сайті центру.

ЦЕДЕМ закликає наглядову раду НСТУ:

  • відповідально і неупереджено оцінювати кандидатів на відповідність кваліфікаційним вимогам;
  • враховувати не лише відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, наявність високих моральних якостей та суспільного авторитету претендента, але і здатність зберегти сталий розвиток та редакційну незалежність Суспільного мовлення;
  • для цього особливу увагу звернути на незалежність кандидата.

«Ми переконані, що забезпечення сталості розвитку Суспільного є одним з ключових факторів успішності реформи Суспільного мовлення, яка досі триває, а якісно проведений конкурс закладає стандарти якості проведення конкурсів на роки вперед. Ми сподіваємося, що майбутній конкурс стане саме таким стандартом якості, а його результати дозволять продовжити реформу», – йдеться у заяві.

Нагадаємо, 2 березня наглядова рада НСТУ оголосила конкурс на зайняття посади голови правління Суспільного мовника та затвердила умови проведення конкурсу. Прийом документів від кандидатів завершується 1 квітня. До 1 травня наглядова рада НСТУ проведе конкурс, на якому заслухає програми розвитку та голосуватиме за претендентів.

Ілюстрація: фейсбук ЦЕДЕМ

comments powered by Disqus