Тепер у ґуґлі можна забанити будь-який сайт

Якщо вас дратують певні сайти, й ви не хочете бачити їхні сторінки в результатах пошукових запитів Google, це більше не проблема. Додаток до браузера Chrome, представлений компанією у власному блозі, усуне контент небажаних сайтів із результатів пошуку.

Додаток Personal Blocklist extension дозволяє користувачеві створити власний чорний список сайтів і редагувати його у разі потреби. Додаток вийшов англійською, французькою, німецькою, італійською, португальською, російською, іспанською та турецькою мовами.

Однією з задекларованих причин цього вдосконалення є відповідь на незадоволення користувачів  наявністю в пошукових результатах сторінок компаній, які масово продукують контент невисокої якості, так званих контент-ферм (детальніше про це явище читайте на «Медіаграмотності» 16 лютого).

Інформація з заблокованих сайтів не з’являтиметься у пошукових результатах, одначе користувач бачитиме, якщо на цих сайтах знайшлося щось за його запитом, і зможе розблокувати їх за бажання. Аналізуючи сайти, заблоковані користувачами, Google намагатиметься покращити результати власного пошукового сервісу.

«Медіаграмотність»

comments powered by Disqus