Суспільне готує другий сезон ток-шоу «Зворотний відлік» до парламентських виборів

Про це повідомив сайт «UA: Суспільне мовлення».

У суспільній компанії зазначили, що ток-шоу матиме на меті познайомити глядачів із політичними силами, які братимуть участь у парламентських виборах-2019.

Павло Казарін зазначив, що другий сезон проекту будуть робити практично тією ж командою, що й перший під час президентських виборів.

Формат програми зазнає незначних оновлень, проте головна концепція — бути майданчиком для головної політичної дискусії країни — залишиться незмінною, інформують на Суспільному.

«Ми думали про продовження програми, щоправда, не чекали, що вибори будуть достроковими. Думали, що будемо спокійно працювати в цьому форматі все літо, а вже у вересні це буде формат передвиборчих дискусій. Та оскільки парламентські вибори, найімовірніше, відбудуться в липні, то робота буде більш інтенсивна, і ми сподіваємося, що й далі продовжимо цей проект», цитує слова Мирослави Барчук прес-служба Суспільного.  

Нагадаємо, перший сезон «Зворотного відліку» виходив у березні на каналах «UA: Перший», «UA: Культура», «UA: Крим», в ефірі «Українського радіо» та в соцмережах. Вийшло шість випусків за участі топ-кандидатів на пост президента України, спецвипуск теледебатів перед другим етапом виборів, а також два спецвипуски «Зворотний відлік. Ніч виборів» після першого й другого турів президентських виборів відповідно.

comments powered by Disqus