Став відомий порядок виступів у фіналі нацвідбору на «Євробачення-2019»

16 лютого, після оголошення результатів другого півфіналу нацвідбору на «Євробачення-2019» відбулося жеребкування серед шести фіналістів.

Згідно з жеребкуванням порядок виступів у фіналі буде наступний:

  1. Freedom-jazz з піснею Cupidon
  2. Yuko з піснею «Галина гуляла»
  3. Maruv з піснею Siren Song
  4. Brunettes Shoot Blondes із піснею Houstonта
  5. Kazka з піснею Apart
  6. Anna Maria з піснею My Roud

Фінал відбудеться у Палаці культури КПІ (Київ), його транслюватимуть наживо «UA: Перший», «UA: Культура», «UA: Крим», регіональні канали філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, СТБ, а також буде онлайн-транляція на цифрових платформах Суспільного і СТБ. 

Нагадаємо, 9 лютого на першому півфіналі національного відбору на «Євробачення-2019» перемогли три учасники: співачка Maruv з піснею Siren Song, гурт Brunettes Shoot Blondes із піснею Houstonта і дует Yuko з піснею «Галина гуляла».

У другому півфіналі нацвідбору на «Євробачення-2019» перемогли бенд Freedom-jazzз піснею Cupidon, дует Anna Maria з піснею My Roud і гурт Kazkaз піснею Apart.

Представник від України, якого оберуть 23 лютого, буде виступити 14 травня в Тель-Авіві передостаннім у першому півфіналі.

Як писав «Детектор медіа», телеканали «UA: Перший» і СТБ продовжили договір про співпрацю з проведення національного відбору на «Євробачення» та уклали трирічний меморандум (до 2021 року включно).

СТБ, на відміну від попередніх років, не буде надавати фінансову підтримку переможцю нацвідбору на «Євробачення».

comments powered by Disqus