Сьогодні стартує продаж квитків на «Євробачення-2017»: ціни – від 8 до 500 євро

Про це 13 лютого під час брифінгу повідомив заступник генерального директора Національної телекомпанії Україна Павло Грицак.

«Ми підписали договір з компанією  «В Тікет» із вартістю 1 грн. 20 коп. з ПДВ за послугу. Це  та сама компанія, якій належить Conzert.ua. Планований дохід від продажу квитків становить 77 млн грн.», – сказав Павло Грицак.

Він додав, що станом на кінець минулого року очікувані доходи від продажу квитків становили 36 млн грн, станом на початок відкритої тендерної процедури через сайт «Проззоро» дохід становив 44 млн грн., зараз це 77 млн. Компанія «В Тікет» погодилася виконати цю послугу без жодної зміни основних умов договору. Буде продано близько 70 тис. кивтків.

За його словами, ціни на квитки коливатимуться від 8 до 500 євро, які можна придбати на сайті www.concert.uaчерез каси в Києві та інших українських містах, а також – платіжні термінали. На сайті можна замовити кур’єрську доставку квитків (додатково оплачується) або забронювати їх з подальшим викупом в касах. Купити квитки можна за допомогою банківської картки або розрахувавшись готівкою. Одним замовленням можна придбати лише до чотирьох квитків, більше – через оператора контактного центру.

Їх продаватимуть на дев’ять заходів: на шість репетицій, два півфінали і фінал «Євробачення-2017»:

  • Semi Final 1 Jury Show (Друга генеральна репетиція першого півфіналу) (08.05) – перша генеральна репетиція пісенного конкурсу, під час якої виступатимуть представники 18 країн-учасниць першого півфіналу. Цю репетицію також називають Jury show, бо цього вечора національні журі оцінюватимуть виступи конкурсантів.
  • Semi Final 1 Dress Rehearsal 3 (Третя генеральна репетиція першого півфіналу) (09.05) – генеральна репетиція у день першого півфіналу Євробачення-2017.
  • Semi Final 1 (Першій півфінал) (09.05) – перший конкурсний день пісенного конкурсу і перше шоу, що буде показане у прямому ефірі. У цьому півфіналі візьмуть участь представники 18 країн, серед яких: Чорногорія, Фінляндія, Грузія, Португалія, Бельгія, Швеція, Албанія, Азербайджан, Австралія, Кіпр, Словенія, Вірменія, Молдова, Чеська Республіка, Латвія, Ісландія, Греція та Польща.
  • Semi Final 2 Jury Show (Друга генеральна репетиція другого півфіналу) (10.05) – це Jury show перед другим півфіналом Євробачення.
  • Semi Final 2 Dress Rehearsal 3 (Третя генеральна репетиція другого півфіналу) (11.05) – генеральна репетиція у день другого півфіналу пісенного конкурсу.
  • Semi Final 2 (Другій півфінал) (11.05) – другий конкурсний день Євробачення, який буде показано у прямому ефірі. У цьому півфіналі візьмуть участь представники таких 19 країн: КЮР Македонія, Мальта, Нідерланди, Сербія, Данія, Росія, Румунія, Угорщина, Австрія, Ірландія, Швейцарія, Естонія, Ізраїль, Болгарія, Сан-Марино, Литва, Хорватія, Норвегія та Білорусь.
  • The Jury Final (Друга генеральна репетиція фіналу) (12.05) – іншими словами – генеральна репетиція, або Jury Final. Під час неї національні журі країн-учасниць Євробачення-2017 оцінюватимуть виступи конкурсантів.
  • Grand Final Dress Rehearsal 3 (Третя генеральна репетиція фіналу) (13.05) – остання репетиція перед фіналом пісенного конкурсу, який відбудеться ввечері цього ж дня.
  • Grand Final (Фінал) (13.05) – найочікуваніша подія пісенного конкурсу. Саме цього вечора визначиться ім’я артиста, який своєю піснею і виконанням підкорить Європу. А також усі дізнаються, яка країна наступного року прийматиме Євробачення. У фіналі за перемогу змагатиметься 26 країн.

Павло Грицак зазначив, що у березні-квітні буде проведена інтенсивна промо-кампанія щодо продажу квитків. Він розповів сайту «Суспільне мовлення», що є ідея, щоб на репетиції приїжджали люди зі всіх регіонів України. Щоб їх у цьому заохотити,

Павло Шилько, більш відомий як dj Паша, об’їздить Україну і прорекламує репетиції представників всіх делегацій.

Виконавчий директор пісенного конкурсу «Євробачення» Йон Ола Санд розповів, що радий, що квитки надійшли в продаж так швидко, попри деяку затримку. «Впевнені, що НСТУ знайшла надійного партнера, компанію Concert.ua, і їхній сервіс стане найзручнішим способом придбати квитки на довгоочікувану подію для величезної кількості фанів Євробачення з різних країн. Також ми переконані, що всі, хто придбає квитки, чудово проведуть час в Києві уже цього травня», – сайту «UA: Перший» цитує слова Йон Ола Санда.

Павло Грицак пояснив, що Антимонопольний комітет України зобов’язав НСТУ відмінити процедуру закупівлі послуг із розповсюдження квитків приватного підприємства «В Тікет» (Concert.ua). «І ми безумовно виконали це рішення. Після цього до нас звернулася компанія Concert.ua з іншою ціновою пропозицією співпраці та збереженням всіх істотних вимог, які були оголошені в тендері», – зазначив пан Грицак.

Нагадаємо, на відкритих торгах тендерний комітет обрав переможця на закупівлю послуг з продажу квитків на пісенний конкурс. НСТУ мала намір підписати договір із ПП «В Тікет», яке пропонувало отримати за свої послуги визначену за результатами тендеру комісійну винагороду – 2 537 926, 52 гривень, що є розміром комісійної винагороди 5% від загальної суми реалізованих квитків. 

У тендері брали участь ще  три компанії ТОВ «Укртікет», ТОВ «Маестро Тікет Систем» і ТОВ «Білетна агенція «Карабас». Кожна з них пропонувала значно нижчі ціни за свої послуги, ніж  переможець, проте у тендерної комісії до всіх трьох були зауваження.

«Укртікет» і «Маестро Тікет Систем» написали в Антимонопольний комітет України скарги на рішення замовника. В оскарженнях вказано, що єдиним критерієм тендерної пропозиції є ціна, а замовник обрав переможцем учасника, цінова пропозиція якого є найбільшою. 6  лютого 2017 року Антимонопольний комітет України розглянув скаргу і зобов'язав Національну телекомпанію України (ПАТ НСТУ) відмінити процедуру закупівлі послуг із продажу квитків на пісенний конкурс. Тоді  Павло Грицак пообіцяв виконувати рішення Антимонопольного Комітету, та паралельно планував оскаржувати рішення АМКУ в суді і розглядати інші варіанти, щоб продаж квиктів на «Євробачення-2017» запустити в лютому.

Нагадаємо, «Євробачення-2017» пройде у Києві. Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Фото: eurovision.com

comments powered by Disqus