Скотленд Ярд заарештував чергового співробітника News of the World

Під час допиту в поліції було заарештовано 61-річного Грега Міскью (Greg Miskiw), колишнього редактора новин News of the World. Міскью – вже 12-й заарештований у скандальній справі якому пред’явлено традиційні звинувачення у незаконному прослуховуванні телефонних розмов та вилученні повідомлень голосової пошти.

Поліцейське розслідування правопорушень у імперії Руперта Мердока веде спеціальна бригада Скотленд Ярду. Розслідування отримало назву Операція Щебет.

Нагадаємо, що у липні так званий «телефонний скандал» призвів до відставки голови Скотленд Ярду Пола Стівенсона (Paul Stephenson) – звинуваченого у неформальних стосунках з керівниками холдингу, що видавав News of the World, а також в тому, що поліція продавала журналістам особисту інформацію про зірок та політиків.

2006 року колишніх королівського кореспондента News of the World Клайва Гудмана (Clive Goodman) та приватного детектива Глена Малкейра (Glenn Mulcaire) було засуджено за прослуховування голосових повідомлень асистентів принца Чарльза.

У липні цього року таблоїд News of the World припинив своє існування – зокрема через хвилю бурхливої реакції британців на прослуховування голосової пошти вбитої 13-річної дівчинки Міллі Даулер (Milly Dowler).

За матеріалами BBC

comments powered by Disqus