Сирію звинувачують у блокуванні сигналу BBC

Ще минулого тижня корпорація ВВС заявила, що останніми днями в неї відбуваються постійні збої сигналу в Середземномор'ї і Європі. Серед служб, які піддаються «навмисним» атакам, ВВС назвала міжнародну службу новин BBC World News, телеканали арабської служби BBC Arabic і радіослужби BBC World Service англійською та арабською мовами.

ВВС також акцентує на тому, що з подібними проблемами зіткнулися і інші мовні корпорації, в тому числі CNN і «Голос Америки».

В п'ятницю представники ВВС повідомили, що, як вони встановили, сигнал блокується з Сирії, але ким саме – наразі не відомо. Проте дехто з корпорації вважає, що зрив сигналу був організований за допомогою іранської влади. На ВВС назвали зрив мовлення «грубим порушенням міжнародних правил телемовлення».

Західні та арабські ЗМІ вже не вперше звинувачують сирійську владу в необ'єктивному та навіть брехливому висвітленні ситуації в країні і розпалюванні громадянської війни. Західні ЗМІ також звинувачували Іран у сприянні режимові Башара Асада, нині діючого президента Сирії. Громадянська війна в Сирії тягнеться з березня 2011 року.

Джерело: The Guardian, The Telegraph

comments powered by Disqus