Шотландія планує створити власне суспільне ТБ на базі ВВС Scotland

Перший міністр Шотландії Алекс Салмонд (Alex Salmond) заявив про те, що доля країни вирішуватиметься на референдумі 2014 року. На ньому, власне, і буде остаточно визначено, чи вийде Шотландія зі складу Об’єднаного Королівства.  

Проте, незважаючи на цей термін у два роки, Національні партія Шотландії вже будує плани щодо формування власного інформаційного простору країни.

Алекс Салмонд / Фото: internationalsocialist

Так, Алекс Салмонд розповів про бажання політиків країни створити власний незалежний суспільний мовник. За планами національної партії, базуватися він буде на активах ВВС та фактично займе місце корпорації на ринку Шотландії. Працівники також залишаться на своїх місцях, але продукуватимуть інший контент, той, що більше відповідає інтересам населення країни.

Існування таких далеких планів на майбутнє Алекс Салмонд пояснює тим, що потрібно підготувати комплексне підґрунтя для нової незалежної держави, аби вона одразу могла стати самодостатньою.

Більш детальну інформацію про структуру, майно та фінансування власного суспільного мовника шотландські політики обіцяють оприлюднити наступного року. Хоча вже відомо те, що у випадку успішного завершення кампанії новий мовник забере собі долю абонентської плати ВВС в цьому регіоні. 

Джерело: Oman Tribune

comments powered by Disqus