Руслан Квінта замінив Меладзе у Нацвідборі на «Євробачення-2018»

Під час Нацвідбору на «Євробачення-2018» працюватимеоновлений склад суддівсько-продюсерської команди, повідомляє пресс-служба СТБ.

Телеканал СТБ і «UA: Перший» третій рік проводять спільно Нацвідбір учасника від України на «Євробачення-2018».

Руслан Квінта розповів, що у шоу-бізнесі уже 20 років, 10 з яких стежить за конкурсом. За його словами, на Нацвідборі він хоче бачити найталановитіших українських артистів, які працюють в різних музичних жанрах. «І обов'язково тих, хто готовий брати участь в конкурсі, а не просто хоче заявити про себе. Мало подати пісню зі свого репертуару. «Євробачення» - дуже серйозний конкурс, що вимагає певної підготовки; тут не буває випадкових варіантів і перемог. Я б радив всім, хто бажає взяти участь у відборі, готуватися до нього як до найсерйознішої події у своїй творчій кар'єрі і підійти до цього питання мегапрофесіонально», – сказав пан Квітна.

За словами керівника Національного відбору на «Євробачення» Наталії Франчук (телеканал СТБ), музичний продюсер двох попередніх Нацвідборів Костянтин Меладзе попросив знайти йому заміну, пояснивши своє рішення завантаженням у власних проектах, що заважає йому повноцінно приділити увагу вибору представника від України.

Як повідомляє СТБ, у цьому сезоні Національного відбору функції музичного продюсера і суддів будуть розділені; Руслан Квінта займатиметься тільки складом учасників півфіналів і, за необхідністю, допоможе артистам з аранжуванням і доопрацюванням композицій.

«Ми свідомопішли на такий крок, аби в півфіналах Нацвідбору у всіх членів журі був свіжий погляд на учасників, і вони оцінювали конкурсні пісні, що називається, «з нуля». Прийом заявок від артистів буде здійснюватися за допомогою анкети на сайті СТБ, звідти вона одразу потраплятиме до музичного продюсера; народного онлайн-голосуванняцього року не буде», – додала Наталія Франчук.

«UA:Перший не вперше співпрацює з каналом СТБ для проведенняНаціональногоетапу «Євробачення», і цей досвід співпраці виключно позитивний. Глядачі високо оцінили відбір минулого року. Упевнений, і цього року наше співробітництво подарує якісне незабутнє шоу, а Україні – гідного представника в фіналі в Лісабоні», – сказав голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

Прямі ефіри Національного відбору-2018 пройдуть у лютому паралельно на телеканалах СТБ і «UA:Перший». Заплановано 2 півфінали (10 і 17 лютого) і фінал (24 лютого), під час якого буде оголошено ім'я представника від України.

63-й конкурс «Євробачення» пройде 8, 10 і 12 травня 2018 року в Ліссабоні (Португалія).

Нагадаємо,  телеканали «UА:Перший» та СТБ у 2015 році досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». Перший спільний нацвідбір канали провели у 2016 році. СТБ взяв на себе проведення всеукраїнських кастингів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів. «UА:Перший» та СТБ здійснюють одночасну пряму трансляцію національного відбору. Проте умови не розповсюджуються на трансляцію самого «Євробачення» – його показував виключно «UА:Перший», який є членом Європейської мвоної спілки.

На «Євробаченні-2017» СТБ взяв на себе фінансову сторону підготовки переможця від України гурту O.TorvaldКоманда СТБ розробила номер для музикантів, забезпечила костюмами та організувала поїзди в Амстердам і Лондон на найголовніші вечірки Eurovision In Concert.

У вересні 2017 року Зураб Аласанія сказав, що веде переговори з Європейською мовною спілкою щодо того, аби поділити трансляцію міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2018» між Суспільним мовленням і комерційним каналом СТБ.

Фото надане прес-службою СТБ

comments powered by Disqus