Екс-виконавчий продюсер СТБ Руслан Городничий став генпродюсером розважального мовлення НСТУ

З 27 липня Руслан Городничий працює у команді члена правління НСТУ Олександри Кольцової, яка відповідає за розважальний напрямок на Суспільному, а також члена правління НСТУ Юрія Макарова, відповідального за просвітницький напрям. Вони втрьох керуватимуть справами Будинку звукозапису, що перебуває на балансі «Українського радіо». Про це Олександра Кольцова написала у себе на сторінці у Facebook.

«На Суспільному є талановиті люди і немає жодних перешкод, щоб робити сильне та яскраве телебачення. Я вірю цим людям і в цих людей. І вірю, що ми зможемо змінити все на краще», – зазначає Руслан Городничий сайту «UA: Перший».

Він вважає, що НСТУ має великі переваги над комерційними мовниками.

«Суспільне – це не лише телебачення. Це і радіо, і цифрові платформи. У нас навіть є власний будинок звукозапису і симфонічний оркестр, вже не кажучи про павільйони, збудовані за всіма технічними канонами. Жоден комерційний мовник не має стільки ресурсів і каналів комунікацій. Це величезна перевага, яка відкриває широке поле можливостей. Тим більше, що у нас немає завдання конкурувати з комерційними телеканалами. Наша мета зараз – відійти від "совка"», – пояснив Руслан Городничий.

Він додав, що Суспільне мовлення має задовольнити різнорідну масу людей, які формують наше суспільство, кожен глядач повинен знаходити щось для себе.

Нагадаємо, Руслан Городничий працював на комерційному телеканалі СТБ з 2002-го по 2016 рік, як йдеться в його резюме на сайті work.ua.  Він запускав такі масштабні проекти як "Танцюють всі", "Україна має талант" та понад 20 інших. 

Його досягнення: створено продакшн (власне виробництво) телеканалу; виробничий пік – більше 20-ти ТВ проектів врік; сформовано професійний колектив; бюджетування адміністративно - продюсерської групи для програм; творчість власного виробництва: 100 осіб; створено кастинг відділ – підбір учасників проектів; рішення проблем масовки, акторів і т.д .; створено відділ локацій – підбір приміщень широкогоспектру для зйомок ТВ-програм і шоу програм: більше 3 тис. об'єктів і контактів; створено напрям адаптації нежитлових приміщень для зйомок ТВ-програм і шоу.

До того Руслан Городничий працював на СТБ журналістом щоденної програми «Вікна - кримінал», автором і ведучим програми «Час  К», продюсером щотижневої програми «Документальний детектив». 

comments powered by Disqus