Рейтинг дитячої аудиторії «UA: Першого» зріс у 2,5 рази

Це сталося після того, як з 10 січня час виходу дитячого блоку перенесли з з 9:00 на 17:30, повідомила прес-служба «UA: Першого».

«Ми вирішили провести експеримент – перенести дитячий блок з ранкового у вечірній слот. Логіка проста – показувати програми про дітей та для дітей тоді, коли вони вже повернулися додому з дитсадочків та шкіл. Також зауважу, що ми збираємося зробити "дитячу лінійку" більш різноманітною, в тому числі і за рахунок програм, які виробляють наші регіональні філії. Як це буде і наскільки нам вдасться цей експеримент – покаже час», –  сказав заступник гендиректора колишньої НТКУ Олександр Мельничук.

Нагадаємо, що для найменших телеглядачів «UA: Перший» показує мультфільми і програми власного виробництва «Школа Мері Поппінс», «Хочу бути» та «Хто в домі хазяїн?».

Нагадаємо, наразі «UA:Перший» замість дитячих програм починає мовлення повторним випуском «Спорт» і кулінарним проектом «Україна на смак», який складається з програм філій НСТУ. Олександр Мельничук сподівається, що найближчим часом на «UA:Першому» о 09:00 виходитимуть «Новини».

comments powered by Disqus