Редакторка обласного радіо «Лтава» отримала премію Котляревського

Про це повідомляється на сайті Полтавської обласної ради.

Її нагородили  у номінації «Медіапроект» за нариси циклу радіопрограм «Академія мистецтв»: «Життєві сентенції Юрія Іздрика», «Професія – казкар», «Соняхи, обпалені війною», «Акварельна поезія Анни Ютченко», «Натхненням віяло з війни».

У цій номінації нагороджуються автори радіо-, телепередач, документальних та публіцистичних фільмів, автори публікацій періодичних видань, чиї роботи популяризують українську мову.

Окрім Світлани Фільчак, у 2016 році премію нагородили переможців у номінаціях: «Театральна діяльність», «Слово», «Музично-пісенна творчість», «Поетичний твір», «Сучасна проза» і «Подія року».

Це не вперше премією Котляревського нагороджують співробітників «Лтави». У 2010 році нагороду отримала редактор телеканалу «Лтава» Інна Дідик.

Премія імені Івана Котляревського заснована у 2007 році Полтавською обласною радою з нагоди 55-річчя Полтавського літературно-меморіального музею Котляревського і наближення визначної дати - 250 років від дня народження письменника, яке припаде на 2019 рік.  

Щороку вручення премії приурочується до дня народження Івана Котляревського, який народився 29 серпня (9 вересня) 1769 року.

Розмір премії, незалежно від номінації, становить 2000 гривень.

Основна мета Полтавської обласної премії імені І.П. Котляревського – вшанування громадян, які своєю професійною, культурно-освітньою та громадською діяльністю сприяють розвитку української літературної мови, театрального мистецтва, української класичної та сучасної музики.

comments powered by Disqus